O nás

mceclip2

 

Jako letitá pejskařka jsem se často u pamlsků ze zverimexu podívala na výčet surovin, ze kterých jsou vyrobeny. Jejich složení a doba trvanlivosti mi téměř vždy vyrazila dech! Pátrala jsem dál a zjistila, že spousta z nich obsahuje vyšší množství soli, nezdravých tuků a někdy dokonce i cukru. Narozdíl od granulí a konzerv jejich složení nikdo nestandardizoval. Jednoduše řečeno, každý si do nich může dávat co chce. Co se týče přínosu zdraví, jsou takovou psí variantou "fast foodu". Řekla jsem si, že to musí jít jinak. Jelikož ráda vařím, peču a vyrábím pro mého syna co největší podíl stravy z doma vypěstovaných a kvalitních surovin, napadlo mě, proč by to nešlo i pro psy. Pro mazlíčky, kteří jsou součástí našich rodin?

 

 mceclip3 mceclip4

 

Začala jsem studovat, které kombinace surovin jsou pro psy nejchutnější a nejzdravější. Vrchním ochutnávačem dobrot se stal můj vlastní pes, Afghánský chrt, Faris, ale ani mí sousedé s jejich čtyřnohými mazlíčky nepřišli zkrátka, dokonce se po některých nemohl dozobat neustále mluvící papoušek mé kamarádky. Každý kousek z nich, který doputuje až k vám domů, je unikátní, jelikož každý vyrobily ruce a ne stroje. Do každého kousku dávám pouze ty suroviny, které se dočtete ve složení u jednotlivých produktů. A navíc extra velkou porci lásky. Na mou duši, na psí uši!

Věřím totiž, že vaši mazlíčci si zaslouží to nejlepší. Věřím, že jsou pro vás právoplatnými členy rodiny. A věřím, že chcete, aby s vámi zůstali co možná nejdéle.

Proto posilujte svůj vztah s nimi, zpestřete omluvy za dlouhá opuštění domova kvůli práci a motivujte je i při tréninku zdravě a chutně! Ráda vám s tím pomohu.

PS: Všechno, co vám prodávám, sama osobně během pečení ochutnávám a zaručuji vám, že některé pamlsky jsou výborné například k vínu i bez soli a koření, jako jsme my, majitelé pejsků, zvyklí. Tak se klidně po těžkém dnu odměňte psí dobrotou také!

   

mceclip1

 

Kde působíme?

Naše psí pekárna, sídlí ve Středočeském kraji, nedaleko Prahy. Pokud se chcete přesvědčit, že jsou dobroty pro vašeho pejska vyráběny v čistotě a z lásky nebo si třeba jenom popovídat o zvířatech, přijeďte k nám. Nabídnu vám domácí levandulový sirup a spoustu dalších mých výrobků, můžete mi sdělit jaké novinky byste na našem e-shopu případně uvítali a rozhodně nepřijdete o nějakou výslužku. :)

 

Těšíme se na vás a vaše čtyřnohé miláčky!

 

mceclip0